Reference

Oboru výživy se věnuji již několik let a jsem ráda, že jsem díky projektu mohla své služby posunout na vyšší úroveň.

Reference

Jak se po užívání produktů cítí naši klienti?

PoPřed
PoPřed

Jak se po užívání produktů cítí naši klienti?

Štěpán Půček

Nikdy jsem nebyl zastánce nadbytečného užívání doplňků stravy. Užívání produktů harmonelo je  ale jednoduché a musím říct, že od doby co jsem je zařadil - nejsem vůbec nemocný. Navíc se mi  upravilo trávení. Určitě doporučuji. Užívám fialovou a červenou lahvičku. 

Klára Kvapilová

Produkty Harmonelo byly mou záchranou v řešení ekzémů, které jsem měla již od dětství. Trpěla  jsem na nepříjemné ekzémy na obličeji i jiných částech těla. Produkty jsem začala postupně užívat  všechny a doporučuji je všem, kteří chtějí mít zdraví ve svých rukou. Zbytky ekzému se mi při  stresu trochu objeví, je to však nesrovnatelné s tím, co jsem zažívala. Moc děkuji Klára 

Lenka Mrzena

Důvodem - proč jsem sáhla po produktech harmonelo byly stupňující se alergie a potravinové  intolerance. Nevěděla jsem už co jíst…díky výsledkům z mikrobiom testu jsem nasadila  individuální probiotika a za tři měsíce jsem začala postupně zařazovat potraviny, které mi v  minulosti dělaly zle. A ejhe, už je mohu konzumovat bez starostí! Jídelníček se stále hlídám, ale je  to pro mě velká úleva. Děkuju.

Jindra Nováková

Jsem již paní v letech a občas mě trápily bolesti v kyčli. Postupem času se však bolest začala  stupňovat a nemohla jsem moc chodit. Díky zařazení probiotik se mi upravilo trávení a bolest kyčlí  hodně ustoupila. Užívám probio a flexi.

Jana Kleiblová

Dcera Kristýna vyzkoušela probiotika a zlepšilo se jí celkově trávení a cítí se mnohem lépe.  Dokonce jí vymizely i problémy spojené s proděláním nemoci covid. Harmonelo jí pomohlo dát  tělo opět do rovnováhy a obnovit prospěšné bakterie ve svém těle. 

mikrobiom
„Všechny nemoci začínají ve střevě.“ (Hippokrates, středověk)
© 2021 Váš Mikrobiom. Všechna práva vyhrazena
Distributor HARMONELO
arrow-leftarrow-right