Reference

Oboru výživy se věnuji již několik let a jsem ráda, že jsem díky projektu mohla své služby posunout na vyšší úroveň.

Reference

Jak to vypadá před a po použití našich produktů

PoPřed

Co o mých službách říkají klienti?

Monika Holíková

Velmi individuální přístup je velmi individuální přístup. A to je přesně ten přístup, který Danielka nabízí a umí s každým pracovat jako s jedincem a vše nastavit tak, jak jeho tělo potřebuje. Naše spolupráce ještě nekončí, jelikož jsem se nedostala k cíli, který jsem si vytyčila. A těším se na naše další společné týdny či měsíce spolupráce. Ani ja nejsem 100%, ale díky radám a materialům od Danielky vím, čeho se mám držet

Simona Moučková

Ráda bych ti Dájo poděkovala za tvoji celkovou analýzu. V první řadě mi šlo hlavně o shození pár kil, každopádně velmi rychle jsem pochopila, že jde o mnohem víc. Už od malička mám silné alergie, které mě velmi omezují. Moje alergološka mi oznámila, že pokud chci v poklidu zvládnout jaro a léto, nemám vůbec vycházet ven nebo se dopovat velmi silnými tlumícímu prášky. Do čehož se mi opravdu nechtělo. Při vstupním callu jsem se svěřila i Danielce, která se nezalekla a ihned vyrazila do boje. Díky Danielce mám mnohem menší projevy, které mě již skoro nijak neomezují. Konečně si můžu užít jaro se vším všudy. Všem spolupráci vřele doporučuji, Danielka je anděl.

Tereza Volfová

S Danielkou jsem spolupracovala dva měsíce a musím říct, že se mi za tu dobu zlepšilo všechno, na čem jsme pracovaly (zvýšit energii, snížit únavu, potlačit chutě na sladké, zvýšit soustředěnost,…). A bonus 4 a půl kila dole, lepší pleť, vlasy a nehty. Jsem za tebe strašně vděčná, jelikož se mi to všechno s tvojí pomocí povedlo. Samozřejmě budu dál pokračovat, jinak by to cele snažení bylo k ničemu. Děkuju, že si mě naučila vyváženosti a vůbec, jak správně jíst a jíst hlavně to, co je pro mě a moje tělo zdravé. Těší mě, že jsem mohla být tvoje vzorná klientka.

Iva Kolářová

Spolupráce s Danielou byla jedna z mých nejlepších investic Přestože už jsem se zdravým life-stylem zabývala dlouhodobě, tak bylo perfektní se ještě dále vzdělávat ohledně jídla a doplňků. Byla jsem překvapená, kolik vitamínů a minerálů mám v deficitu, i když jsem jedla zdravě. Při spolupráci se mi výrazně zvedla energie, což byl hlavní důvod, proč jsem Danielu vyhledala Děkuji ještě jednou za vše a doporučuji každému, kdo o sebe chce více pečovat.

Tereza Navrátilová

Byla jsem s Danielkou v 8mi týdenní spolupráci a jsem obrovsky nadšená. Za tu dobu se mi neskutečným způsobem zlepšila energie, s tím že na stupnici od 1 do 10 jsem začínala na 1, kdy jsem byla totálně vyřízená a prakticky jsem nemohla dělat nic jiného než spát. A včera jsem si dělala analýzu a jsem na 9, což si myslím že je luxusní změna jen za 8 týdnů Zároveň se mi zlepšilo spousta jiných věcí jako třeba pozitivní pohled na sebe, chutě na sladké (extrémní změna stejně jako s energií), koncentrace, psychická pohoda nebo bolest hlavy (už 2 týdny mě nebolela hlava hustý!) Za Danielku jsem obrovsky vděčná a určitě se k ní ještě vrátím, protože je naprostý profík a pod jejím vedením jsem za 8 týdnů dokázala něco, o co jsem se sama snažila už 9 let Děkuju! Děkuju! Děkuju!

Eleni Neoveská

Daniela je velice sympatická a chytrá mladá žena. Na základě výsledků z krve mi doporučila různé doplňky stravy, řekla mi jaké potraviny vyřadit a které zase zařadit do každodenního jídelníčku. Zhruba po měsíci a pár týdnech se cítím skvěle - sbohem nafouklé břicho a špatný pocite Moje vnitřní ,,Já" se začíná pomalu uzdravovat Doporučuji všem, kteří chtějí zjistit jestli jsou opravdu zdraví nebo hledají příčinu např. neustálá únava a studené končetiny.

Lucie Venclovská

Danielku a její metodu blood tuning doporučuji všemi deseti. Po dvou měsících spolupráce s rukou na srdci a nesmírnou vděčností musím říct, že mi změna jídelníčku a suplementace vitamínů zkvalitnila život ve všech směrech. Mám spoustu energie, ráno už mi nedělá problém vylézt z postele. Zbavila jsem se nesmírných chutí na sladké a vybudovala si nový postoj a přístup k jídlu. Teď už si nevyčítám nezdravé jídlo. Zlepšila se kvalita vlasů a kůže. Zmírnily se otoky a bolest nohou. Společně jsme pracovali i na důležitém mindsetu a já začala volit správná slova ohledně mého zdraví. Danielka mi ukázala cestu za zdravým a vyváženým stravováním, lepším postojem a vychutnání si každého jídla. Je to žena, která je přátelská, sympatická a velice chytrá pro níž hraje důležitou roli spokojenost a výsledky klinetů. Jejími radamy se budu řídít do konce mého života. Sama jsem byla překvapená, kolik věcí se může změnit za tak krátkou dobu…takže kdo chcete převzít zodpovědnost za své zdraví do svých rukou a vidět a především cítít výsledky neváhejte kontaktovat Danielku, která je v tomto mistr. Děkuji za vše.

Nikola Hátlová

Ráda bych zde napsala pár řádků. Když jsem před pár měsíci Danielku poprosila o nějaké rady, vůbec jsem netušila, jak moc velkým přínosem to pro mě bude. Dala jsem si jasný cíl a to zhubnout! na druhé místo jsem šoupla naučit se zdravé stravovací návyky… jak šly měsíce a kila pomalu dolů, uvědomila jsem si, že ty dva cíle vlastně nejsou tak, jak bych chtěla. Že nejprve se chci naučit jak a co správně jíst, abych se cítila dobře a nebyla stále unavená! A až poté dát nějaké to kilo dolů. Nastavily se mi ty priority úplně jinak. Spolupráce s tebou je super. Je vidět, že tohle tě baví, víš o čem mluvíš. A já ti za to děkuji a všem jen a jen doporučuji!

mikrobiom
„Všechny nemoci začínají ve střevě.“ (Hippokrates, středověk)
© 2021 Mikrobiom - Daniela Buková Všechna práva vyhrazena
Distributor HARMONELO
arrow-leftarrow-right