Reference

Přesvědčte se o účincích produktů sami prostřednictvím referencí od našich spokojených klientů.

Reference

Jak to vypadá před a po užívání doporučených produktů?

PoPřed
PoPřed

Jak se po užívání produktů cítí naši klienti?

Štěpán Půček

Nikdy jsem nebyl zastánce nadbytečného užívání doplňků stravy. Užívání produktů harmonelo je  ale jednoduché a musím říct, že od doby co jsem je zařadil - nejsem vůbec nemocný. Navíc se mi  upravilo trávení. Určitě doporučuji. Užívám fialovou a červenou lahvičku. 

Klára Kvapilová

Produkty Harmonelo byly mou záchranou v řešení ekzémů, které jsem měla již od dětství. Trpěla  jsem na nepříjemné ekzémy na obličeji i jiných částech těla. Produkty jsem začala postupně užívat  všechny a doporučuji je všem, kteří chtějí mít zdraví ve svých rukou. Zbytky ekzému se mi při  stresu trochu objeví, je to však nesrovnatelné s tím, co jsem zažívala. Moc děkuji Klára 

Lenka Mrzena

Důvodem - proč jsem sáhla po produktech harmonelo byly stupňující se alergie a potravinové  intolerance. Nevěděla jsem už co jíst…díky výsledkům z mikrobiom testu jsem nasadila  individuální probiotika a za tři měsíce jsem začala postupně zařazovat potraviny, které mi v  minulosti dělaly zle. A ejhe, už je mohu konzumovat bez starostí! Jídelníček se stále hlídám, ale je  to pro mě velká úleva. Děkuju.

Jindra Nováková

Jsem již paní v letech a občas mě trápily bolesti v kyčli. Postupem času se však bolest začala  stupňovat a nemohla jsem moc chodit. Díky zařazení probiotik se mi upravilo trávení a bolest kyčlí  hodně ustoupila. Užívám probio a flexi.

Jana Kleiblová

Dcera Kristýna vyzkoušela probiotika a zlepšilo se jí celkově trávení a cítí se mnohem lépe.  Dokonce jí vymizely i problémy spojené s proděláním nemoci covid. Harmonelo jí pomohlo dát  tělo opět do rovnováhy a obnovit prospěšné bakterie ve svém těle. 

mikrobiom
„Všechny nemoci začínají ve střevě.“ (Hippokrates, středověk)
© 2023 Váš Mikrobiom. Všechna práva vyhrazena
Developed by MadFox design
arrow-leftarrow-right