Kdo jsme

Obor zdravého životního je pro nás celoživotní koníčkem.

David Bachan

Ahoj, jmenuji se David Bachan. Jsem nadšenec do zdravého životního stylu už od útlého věku a mým hobby bylo vždy hlavně cvičení. Fitness nejdříve skvěle doplňovalo mé hokejové aktivity, ale postupem času se stalo mým hlavním koníčkem. 

Díky poznání mé přítelkyně jsem se o zdravém životním stylu zase něco přiučil a posunul se dál. Vím, že pro skvělé výkony, ať už ve sportu či v práci, je nejdříve třeba vyladit a uzdravit tělo. Díky projektu, který vede pan RNDr. Ryšávka, jsem si zase své obzory rozšířil o velmi zajímavé souvislosti zdraví našeho těla právě se střevním mikrobiomem. Rozhodl jsem se tyto informace šířit dál, a to všem lidem, kterým mohou tyto informace pomoci. 

Proto jsme spolu s přítelkyní hrdou součástí tohoto projektu, kde úzce spolupracujeme.

Ahoj, jmenuji se Daniela.

Obor výživy je pro mě celoživotní vášní, koníčkem i prací.
Jsem certifikovaná výživová poradkyně, která svým klientům poskytuje komplexní služby v oblasti zdravého životního stylu.

Svým klientům jsem se vždy snažila nabídnout “něco navíc” a proto jsem absolvovala kurzy soustředící se primárně na komplexní zdraví, fungování lidského těla a další odborné metody analýz a to pod odborným vedením doktorů, akademiků, specialistů ve svém oboru.

Mezi zásadní milníky patří určitě

Komplexní analýza krevních rozborů a základní principy pro zdravý mikrobiom (MUDr. Barbara
Miller)
Hemoskenování aneb Kapka krve (prof. MUDr.N.I.Tsirelnikov)
Analýza hladiny homocysteinu z krve (Mgr. Michaela Beitlová, projekt Vitamíny s příběhem)
Specializace výživového poradce v rámci Ústavu experimentální výživy a epigenetiky (Jan Anděl)
Jelikož se zajímám o nové informace z oboru, už před nějakou dobou mě téma MIKROBIOMU velmi zaujalo. Díky studiu literatury jsem principy pro jeho zdravé fungování úspěšně začleňovala do své poradenské praxe.

Ale až díky projektu pod vedením molekulárního biologa RNDr. Petra Ryšávky mi vše začalo dávat větší smysl. Díky zapojení se do projektu mi bylo umožněno dát klientům další “službu navíc” a to ve formě unikátního MIKROBIOM TESTU. Díky této metodě konečně pomáhám lidem, kteří dlouhodobě řeší problémy typu akné, ekzémy, alergie, ale i psychické zdraví včetně výkyvů nálad způsobených právě nezdravým prostředím střevního mikrobiomu.
Naším cílem a posláním je šířit informace z oblasti zdravého životního stylu dál mezi veřejnost a zlepšovat tak životy lidí, kteří mají zájem se dle těchto principů řídit. Fungujeme převážně online, což nám umožňuje mnohem širší dosah. 

Máte dotazy ohledně dávkování, výběru produktu, mikrobiom testu či případné spolupráce?
kontaktujte nás
mikrobiom
„Všechny nemoci začínají ve střevě.“ (Hippokrates, středověk)
© 2023 Váš Mikrobiom. Všechna práva vyhrazena
Developed by MadFox design